5 Sposobów na zrujnowanie Bożego Narodzenia – z humorem (albo i bez)

Święta, ah te święta! Czas radości, miłości i… idealnej okazji do totalnego zrujnowania atmosfery. Gotowi na świąteczny armagedon? Oto pięć najlepszych sposobów na zepsucie Bożego Narodzenia z klasą (lub jej brakiem).

  1. “Wesołe” Prezenty z Piekła Rodem: Pomyśl o czymś, co każdego doprowadzi do szewskiej pasji. Dla babci – prenumerata “Młodego Technika”, bo przecież nigdy nie jest za późno na nowe hobby. Dla taty – książka “Jak kochać teściową”, by poczuł, że jego problemy są zrozumiane. A dla bratanka – zestaw bębenków. Rodzice będą Ci “wdzięczni” przez cały nadchodzący rok.
  2. Rodzinny Reality Show: Zaczynamy od delikatnego “Czy wujek już spłacił ten dług z kartą kredytową?”. Potem przechodzimy do “Kto dziedziczy dom po babci?”. Na deser – “Czyj jest ten tajemniczy prezent w kształcie butelki z zakątka piwnicy?”. Pamiętaj, im więcej szczegółów, tym większe emocje.
  3. Kulinarna Rewolucja, Czyli Sushi z Mikołajem: Dlaczego ograniczać się do karpia? Serwuj sushi z węgorza, taco z guacamole i indyjskie curry. Możesz też dodać kilka egzotycznych owoców do kompotu. Babcia na pewno doceni twoje “nowoczesne podejście” do wigilijnej kolacji.
  4. Praca, Praca i… Praca: “Drodzy, w tym roku moja obecność na Skype’ie będzie równie ciepła, co moje ciało przy stole”. Urozmaicaj rozmowę przez pokazywanie arkuszy kalkulacyjnych zamiast śpiewania kolęd. Twoje zaangażowanie w pracę na pewno zostanie “docenione” przez rodzinę.
  5. Maraton ‘Twoich’ Filmów: Czemu ograniczać się do “Kevina”? Dodaj do listy “Szczęki” i “Obcy – ósmy pasażer Nostromo”. Pamiętaj, aby podczas najbardziej emocjonujących scen robić głośne komentarze typu: “O, teraz będzie najlepsze!”. Twoja rodzina na pewno pokocha ten nowy świąteczny zwyczaj.

Pamiętaj, że choć to wszystko brzmi jak świetna zabawa (dla ciebie), święta to jednak czas spokoju i miłości. Ale kto powiedział, że nie możesz się trochę pobawić? Wesołych i… “ciekawych” Świąt!

Share this article
Shareable URL
Prev Post

Odżywianie a Stres: Jak Zdrowa Dieta Może Pomóc w Zarządzaniu Napięciem

Next Post

Jak zacząć biegać: poradnik dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Read next