Tom Holland o różnicy wzrostu: “To głupi stereotyp”

Tom Holland, znany z roli Spider-Mana, otwarcie mówi o różnicy wzrostu między nim a jego partnerką, Zendayą. Aktor podkreśla, że stereotypy dotyczące wzrostu w związkach są przestarzałe i nie mają miejsca w dzisiejszym świecie.

Kluczowe wnioski:

  • Tom Holland ma 173 cm wzrostu (wg. innych danych 170 cm wzrostu).

W Hollywood, gdzie każdy centymetr może być przedmiotem dyskusji, Tom Holland wyraźnie dystansuje się od przestarzałych przekonań. Aktor, którego wzrost wynosi 173 cm (inne źródła podają 170 cm), jest nieco niższy od Zendayi, mierzącej 177,8 cm. Różnica ta nie stanowi dla nich problemu, a Holland chętnie podkreśla bezsensowność istniejących stereotypów.

W rozmowie z Jessicą Shaw z SiriusXM, Holland został zapytany o swoje spostrzeżenia dotyczące powszechnego przekonania, że kobieta w związku powinna być niższa od mężczyzny. “To głupie założenie,” stwierdził, dodając, że podczas castingu do roli dziewczyny Spider-Mana większość kandydatek była od niego wyższa. Reżyser Jon Watts, zdaniem Hollanda, celowo obalił ten stereotyp, wybierając Zendayę do roli.

Scena pocałunku z filmu “Spider-Man: Daleko od domu” stała się symbolem tego podejścia. Zendaya wspomina, że reżyser nie uciekał się do żadnych sztuczek, by zmienić ich wzrost, co uczyniło moment jeszcze bardziej autentycznym.

Holland i Zendaya, swoim przykładem, pokazują, że w relacjach liczą się zupełnie inne wartości niż wzrost. Ich postawa może przyczynić się do zmiany spojrzenia na stereotypy, które wciąż funkcjonują w społeczeństwie, a co za tym idzie – pomóc innym czuć się swobodniej w swojej skórze, niezależnie od fizycznych różnic.

Share this article
Shareable URL
Prev Post

Zdrada emocjonalna: cienka linia między przyjaźnią a zdradą

Next Post

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Read next