Najlepsze słuchawki Marshall – przegląd modeli


Marshall Amplification to popularna firma zajmująca się projektowaniem i produkcją sprzętu muzycznego, która swoje korzenie ma w Wielkiej Brytanii. Sławę tej marce przyniosła przed laty współpraca ze światowymi gwiazdami, takimi jak Eric Clapton czy Jimi Hendrix. Idąc z duchem czasu, Marshall rozszerzył ofertę o głośniki Bluetooth oraz słuchawki bezprzewodowe. To właśnie te urządzenia uchodzą za kultowe, nie tylko ze względu na jakość dźwięku, ale również oryginalny design. Jaki słuchawki tej firmy warto kupić? Poniżej przyjrzymy się najlepszym modelom!

Słuchawki Marshall – na co zwrócić uwagę?

Jeśli rozważasz słuchawki Marshall, warto zastanowić, czego konkretnie szukasz. Dlatego przed zakupem należy sobie odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań.

  • Jaki masz budżet na zakup? Widełki cenowe na pewno ułatwią wybranie właściwej opcji i pozwolą uniknąć rozczarowań.
  • Czy preferujesz słuchawki douszne czy nauszne? Każdy model jest wygodny i dobrze zaprojektowany, jednak to, czy preferujesz słuchawki na pałąku czy wkładane do ucha, to kwestia subiektywna. Najlepiej od razu wiedzieć, czego się chce.
  • Jaki ma być czas pracy? Słuchawki bezprzewodowe, w przeciwieństwie do tych na kablu, trzeba regularnie ładować. Sam zdecyduj, czy konieczność robienia tego często jest dla ciebie rzeczywistą niedogodnością, czy raczej żywotność akumulatora nie ma aż takiego znaczenia.
  • Jaka powinna być wielkość i ciężar? Słuchawek bezprzewodowych zazwyczaj używa się poza domem. Ale czy masz je gdzie przechowywać? Jeśli nieużywane słuchawki mają zajmować niewiele miejsca, a przy tym być dobrze chronione przez uszkodzeniami mechanicznymi, kluczowa będzie albo dobrze przemyślana składana konstrukcja albo etui przeznaczone do przechowywania.
  • Dodatkowe udogodnienia – w tym miejscu należy wymienić przede wszystkim funkcję ANC, czyli aktywna redukcja hałasu.

Słuchawki Marshall – lista najlepszych modeli

Po przejrzeniu wielu różnych propozycji, zdecydowaliśmy się na wybranie trzech najciekawszych modeli. Cieszą się one ogromną popularnością wśród kupujących i zbierają entuzjastyczne recenzje.

  • Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Major IV Bluetooth – to idealna propozycja dla każdego, kto woli mieć słuchawki na uszach, zamiast wkładać je do kanału słuchowego. Są stabilne, wygodne, dość lekkie i dopasowują się do kształtu małżowin usznych. Co ciekawe, można używać ich także na kablu, jeśli cenisz dźwięk w formatach, które nie są skompresowane. Na w pełni naładowanej baterii można używać ich nawet 30 godzin. Dzięki funkcji szybkiego ładowania 15 minut uzupełniania energii wystarczy na 15 godzin muzyki. Wiele osób ceni także składaną konstrukcję, która sprawia, że zajmują niewiele miejsca w torbie czy w plecaku.
  • Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Minor III TWS – druga propozycja przeznaczona jest dla miłośników prawdziwie bezprzewodowych słuchawek wkładanych bezpośrednio do ucha. Akumulator wystarcza na pięć godzin działania. Można jednak przedłużyć ten czas nawet do 25 godzin, korzystając ze specjalnego etui do ładowania. Ich czułość wynosi 93 dB, a waga to zaledwie 8 g. Trudno o bardziej poręczny model!
  • Słuchawki bezprzewodowe MARSHALL Motif II A.N.C. – trzeci model warty uwagi to właściwie ulepszona wersja drugiego. Wersja premium wyposażona jest w funkcję ANC, czyli aktywne tłumienie hałasu. Dzięki temu można całkowicie odciąć się od dźwięków z zewnątrz i w pełni skupić na ulubionych utworach czy ciekawej opowieści w wersji audio. Właściwą wielkość słuchawek dobierzesz idealnie za pomocą wymiennych wkładek dousznych w rozmiarach S,M,L. Oprócz tego mają większą czułość i czas działania dłuższy o godzinę.

Zobacz słuchawki Marshall w sklepie MediaMarkt i wybierz urządzenie, które jest najlepiej dostosowane do twoich potrzeb i budżetu!

Share this article
Shareable URL
Prev Post

Jak golić włosy łonowe? Przewodnik po bezpiecznej depilacji dla mężczyzn

Next Post

Ryż kontra makaron: Który wybrać dla zdrowia i formy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *